Pouťový turnaj Královice 2022

V sobotu 16.7.2022 se konala pouťová zábava, jak již bývá každoroční tradicí v Královicích na Markétu. Od 15 hod se utkaly staré gardy bývalých hráčů TJ Sokol Královice a FK Čechie Dubeč, kdy konečný výsledek 3:3 potěšil oba tábory fanoušků, a že jich letos přijelo skutečně hodně, děkujeme !!! Od 17 hod se utkaly současné A týmy Královic a Dubče, kde domácí tým zvítězil 6:0 a zahájil tím přípravu na nový ročník v pražském přeboru. Během celého odpoledne měli naši nejmenší fanoušci možnost navštívit pouťové atrakce a vystřelit svým maminkám za asistence svých tatínků růži z papíru:-) Po závěrečném hvizdu rozhodčího do píšťalky se již všichni těšili na hudbu a tanec, který si pro nás připravila kapela REGENT. Děkujeme všem návštěvníkům, fotbalovým fanouškům, organizátorům a v neposlední řadě MČ Praha – Královice za finanční příspěvek, že jsme se mohli všichni ve zdraví setkat na hřišti, na naší tribuně, pod tribunou v kantýně a společně tak strávit se svými přáteli krásné letní odpoledne a večer. Již nyní se těšíme na příští ročník, v kterém budeme slavit 90 leté kulatiny TJ Sokolu Královice !!!

Stará garda TJ Sokol Královice 2022
Staré gardy TJ Sokol Královice – FK Čechie Dubeč 2022

Pouťový turnaj Královice 2023

V sobotu 15. července 2023 se utkala mužstva staré gardy bývalých hráčů a současných A týmů TJ Sokol Královice a FK Čechie Dubeč, jak již bývá každoroční tradicí v Královicích na Markétu.

15:00: TJ Sokol Královice – FK Čechie Dubeč (stará garda): 6:5

17:00 TJ Sokol Královice – FK Čechie Dubeč (A tým): 4:1