Nábor fotbalových hvězdiček

Pro nový fotbalový ročník 2022 budujeme vlastní týmy mladší a starší přípravky TJ SOKOL Královice. Rádi bychom oslovili zejména rodiče z naší městské části Královic a blízkého okolí. Aktuálně usilujeme o sportovní spolupráci ve výchově mládeže s FK Viktoria Žižkov, jejíž mládežnické týmy dnes využívají náš areál k trénování a soutěžním utkáním.

Přijďte za námi v sobotu 27. srpna v 15 hod do Královic, kde se dětem během odpoledne budou na hřišti věnovat naši trenéři mládežnických mužstev, naši hráči „A“ týmu a rovněž externí trenér mládeže Viktorky Žižkov. A na každého čeká na závěr malý dárek😊

Rodičům rádi sdělíme veškeré související informace (registrace, rozpis tréninků, soutěžní utkání, příspěvky, a další) a rádi odpovíme na vaše dotazy.

PŘIJĎTE SI TO S NÁMI UŽÍT A POBAVIT SE!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *