Nábor fotbalových hvězdiček

Pro nový fotbalový ročník 2023 budujeme vlastní týmy mladší a starší přípravky TJ SOKOL Královice. Rádi bychom oslovili zejména rodiče z naší městské části Královic a blízkého okolí. Aktuálně usilujeme o sportovní spolupráci ve výchově mládeže s FK Viktoria Žižkov, jejíž mládežnické týmy dnes využívají náš areál k trénování a soutěžním utkáním.

Přijďte za námi v pondělí 04.09.2023 v 17:00 hod do Královic, kde se dětem během odpoledne budou na hřišti věnovat naši trenéři mládežnických mužstev, naši hráči „A“ týmu.

Rodičům rádi sdělíme veškeré související informace (registrace, rozpis tréninků, soutěžní utkání, příspěvky, a další) a rádi odpovíme na vaše dotazy.

PŘIJĎTE SI TO S NÁMI UŽÍT A POBAVIT SE!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *