Mladší přípravka

V sobotu 27. srpna 2022 od 15:00 proběhne náborový den fotbalových hvězdiček (ročníky 2012 až 2016), kde hledáme do svých týmů přípravek kluky i děvčata se zájmem hrát fotbal (bližší informace viz Aktuálně – Nábor fotbalových hvězdiček).

Soutěž: 1. B třída skupina L, H3L 2014/15 (1HP)

Náš tým mladší přípravky startuje sezonu 3. září 2022, v 8:45 hod. na hřišti TJ Sokol Cholupice.

Tréninky: Tým mladší přípravky trénuje pravidelně 2 x v týdnu na travnatém hřišti v areálu TJ Sokol Královice, v zimním období využívá pronájem tělocvičen a účastní se halových turnajů.

Fotbalová sezona prakticky kopíruje školní rok. To znamená, že začíná v září a běží přibližně do půlky prosince. Po vánoční pauze se opět rozběhne v lednu a trvá do půlky června.

Aktuálně usilujeme o sportovní spolupráci ve výchově mládeže s FK Viktoria Žižkov, jejíž mládežnické týmy dnes využívají náš areál k trénování a soutěžním utkáním.